OLLOCLIP - zestaw obiektywów do iPhone 4/4S (czerwony)

Galeria produktu:

OLLOCLIP - zestaw obiektywów do iPhone 4/4S (czerwony) OLLOCLIP - zestaw obiektywów do iPhone 4/4S (czerwony)_1 OLLOCLIP - zestaw obiektywów do iPhone 4/4S (czerwony)_2 OLLOCLIP - zestaw obiektywów do iPhone 4/4S (czerwony)_3 OLLOCLIP - zestaw obiektywów do iPhone 4/4S (czerwony)_4 OLLOCLIP - zestaw obiektywów do iPhone 4/4S (czerwony)_5

Cena:
335.00 zł

OLLOCLIP to bardzo prosty w użyciu i montażu zestaw obiektywów przeznaczony dla iPhone 4S oraz iPhone 4, zawierający soczewki fisheye (rybie oko), wide-angle (szeroki kąt) oraz makro. Całość w wygodnym, niewielkim opakowaniu, które z łatwością zmieści się w kieszeni. 
Wystarczy nasunąć wybrany obiektyw na iPhona by cieszyć się nową jakością zdjęć. Nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. 
Obiektyw Rybie oko - obiektyw fotograficzny, zwany również z ang. "fisheye", o nieskorygowanej dystorsji, objawiającej się w tym przypadku beczkowatymi zniekształceniami obrazu. Obiektyw o bardzo szerokim kącie widzenia 180°.
Obiektyw Szerokokątny - obiektyw o ogniskowej krótszej niż dłuższa krawędź stosowanego materiału światłoczułego, dla aparatów małoobrazkowych w granicach 4.5 mm-35 mm. Pozwala na fotografowanie dużych przedmiotów z małych odległości. Kąt widzenia w takim obiektywie wynosi powyżej 60°
Obiektyw Makro - Obiektyw służy do wykonywania zdjęć, na których obiekt zostaje odwzorowany w naturalnych rozmiarach lub jest nieznacznie powiększony do 10 razy. Przy pomocy obiektywu można robić zdjęcia przedmiotów o rozmiarach 12-15mm.

Opinie o produkcie

Zwiń opinie

Brak opinii o tym produkcie